Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Mílí návštěvníci mojí webovky,
 

snad omluvíte fakt, že nyní přispívám jen hodně sporadicky. Je to způsobeno prostým faktem, že teď prožívám další hektické období, už poslední ze tří během osmi měsíců.
Nejprve to bylo vypořádání dědictví a správa pozůstalosti, poté prodej našeho domu a nyní si hledám nový byt. Že to není legrace, jsem poznal velmi brzy; a tak se musím holt popasovat s různými fake nabídkami podřadných bytů vydávaných nejméně za rezidence jak vidíme na Beverly Hills, podrazáckými smlouvami umožňujícími vyhodit nájemce v libovolnou chvíli pod jakoukoli záminkou a tak dále a tak dále. Setkal jsem se ale jak s bydlením naprostý humus tak naprostý luxus. Nuž někdy fakt těžká volba.
K tomu všemu nám do ulice přivezli močůvku a pohnojili jím hlínu tam, kde dříve a bez jakékoliv péče vždy na jaře vyrašil zdravě zelený trávník - prý aby to lépe rostlo! Zatím jsme ale museli mít tři dny zavřená všechna okna, jak byla ulice plná smradu.
Navíc při tom všem ještě chodit do práce, no jeden by se picnul. A tak alespoň krmím cestou z noční směny dva pštrosy, kteří si už na mě zvykli a vždy mě vítají. A jestli nevíte, kde v Brně může tyhle dva kousky vidět, tak si zajedte do Ivanovic na zastávku Popelova. Bývají tam celý den!


 

pstros1.jpg

 

 

pstros4.jpg

 

 

 

Na Mikrofon19.6